JAK DO NAS DOŁĄCZYĆ?

Niezależnie od tego, gdzie znajduje się Państwa firma, jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalny i sprawny serwis w zakresie artykułów naszej branży. Prowadzicie sklep lub hurtownię, a może warsztat samochodowy, firmę sprzątającą lub reprezentujecie instytucję, która potrzebuje produktów znajdujących się w naszej ofercie? Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie oferując mu taka obsługę, jaka będzie dla niego optymalna.

Zapewniamy obsługę dedykowanego doradcy handlowego, jeśli trzeba - wyspecjalizowanego w określonym asortymencie, elektroniczną wysyłkę dokumentów oraz nowoczesne narzędzia m.in. w postaci platformy e-hurt, pozwalającej na wygodne składanie zamówień o każdej porze i z każdego miejsca. Dostarczymy Wasze zamówienia tam, gdzie wskażecie, niezależnie od tego czy będzie to 33-paletowy TIR czy mała paczka.

Atrakcyjne promocje pozwolą skutecznie przyciągnąć Klientów lub ograniczyć koszty. Akcje lojalnościowe sprawią, że współpraca z PGD Polska nie ograniczy się tylko do zawodowych obowiązków, ale będzie też okazją do relaksu, wymiany doświadczeń, a nawet nawiązania prawdziwych przyjaźni. Bo biznes to ludzie!

Jak dołączyć do PGD jako Klient?

Wypełnij formularz

  Administratorem danych osobowych jest PGD POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, adres ul. Sycowska 40, 60-003 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000240728, numer NIP: 7792272047, numer REGON: 300105623.

  Powołaliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym mogą się Państwo skontaktować pisząc na adres iod@pgdpolska.pl lub na adres korespondencyjny: PGD Polska Sp. z o.o. ul. Paprotna 3, Wrocław 51-114.

  Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania z Tobą kontaktu i obsłużenia Twojej prośby. Dane osobowe będziemy przetwarzać przez okres niezbędny dla osiągnięcia celu przetwarzania.

  Na każdym etapie przetwarzania Twoich danych osobowych masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych osobowych. Masz również prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i jest jednocześnie warunkiem do podjęcia działań w celu skontaktowania się z Tobą.

  Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności dostępnej tutaj.

  Zapoznaj się z filmem wprowadzającym i przekonaj się jak łatwo dołączyć do PGD Polska. Zarejestruj się na platformie e-hurt, by składać zamówienia jeszcze łatwiej.
   
  Rejestracja w eHurtowni PGD Polska
   
  parallax background