AKTUALNE AKCJE I KONKURSY

Spółka PGD Polska od lat prowadzi cykliczne akcje promocyjne, konkursy i programy dla Klientów, zarówno w skali ogólnopolskiej, jak i na szczeblu lokalnym. Chcąc pozostać na bieżąco z informacjami dotyczącymi organizowanych akcji promocyjnych dla naszych Klientów, zapytaj przedstawiciela handlowego o bieżący program akcji lub śledź nasze działania na oficjalnej stronie PGD Polska w zakładce „Promocje”.

Program Partnerski - PGD Polska SKI TEAM 2023

Znów mamy zaszczyt zaprosić Was na narty! Elitarne grono „Gradi SKI TEAM”

ma zamiar po raz kolejny wyruszyć na alpejskie trasy, tym razem nie może Was zabraknąć!

Narty w wydaniu PGD Polska to nie tylko białe szaleństwo na alpejskich trasach. To coś o wiele ważniejszego. Wspólne biesiadowanie, czy opowieści i pieśni przy gitarze. Takiego klimatu łatwo nie znajdziecie. Jeśli mieliście okazję być z nami w Alpach to doskonale wiecie o co chodzi – natomiast jeżeli wszystko przed Wami, liczymy że przekonacie się sami, jak wygląda ta wyjątkowa atmosfera podczas PGD Polska SKI TEAM!

Planujemy, jak zazwyczaj cztery narciarsko-integracyjne dni w Alpach, tym razem w rejonie lodowca PITZTAL.

Plan PGD Polska SKI TEAM 2023 zakłada:

• wyjazd 10 listopada wieczorem,
  • zapewniony przejazd autokarem z Wrocławia,
  • 3 noclegi w hotelu**** (4 dni na stoku),
  • śniadanie i obiadokolację,
  • przede wszystkim zapewniamy niezapomnianą atmosferę, jaką stworzyliśmy przez lata wspólnych narciarskich wyjazdów.
  •

Lodowiec Pitztaler Gletscher to najwyżej położony lodowiec w Austrii. Dodatkowo narciarze mają możliwość skorzystania z jazdy poza trasami. Było to możliwe dzięki połączeniu dwóch rozległych terenów narciarskich – Pitztaler oraz Rifflsee. Sezon na lodowcu zaczyna się już we wrześniu, a kończy pod koniec maja. Do dyspozycji narciarzy są trasy łatwe, średnie oraz trudne zarówno po terenie lodowca, jak i przez ośnieżone lasy. Wybierając się w ten rejon austriackich Alp możemy spodziewać się:

• gwarancji śniegu od września do maja,
  • wypoczynku na nartach na najwyżej położonym lodowcu,
  • atrakcyjnych i szerokich tras zjazdowych na lodowcu,
  • kilkudziesięciu kilometrów przygotowanych tras narciarskich, około 40 km udostępnionych do jazdy poza trasami.
  • punktu wyjściowego dla popularnych wycieczek narciarskich na najwyższy szczyt Tyrolu - Wildspitze (3.774 m),
  • bezpłatnego przejazdu dla dzieci poniżej 10 lat - po okazaniu ważnej legitymacji i pod opieką jednego z rodziców,
  • darmowego Wi-Fi we wszystkich restauracjach,
  • bezpłatnego autobusu dla narciarzy,
  • jednego, wspólnego karnetu, który będzie obowiązywał na terenach narciarskich Pitztaler Gletscher i Rifflsee połączonych trasą "Talabfahrt Rifflsee" i kolejką "Gletscherexpress".

W ramach tegorocznego wyjazdu zapraszamy Was do typowego, alpejskiego Hotelu Andreas Hofer (Mandarfen 23, 6481 St. Leonhard im Pitztal, Austria), położony 50 metrów od centrum St. Leonhard im Pitztal. Oferuje on przestronne i ciche pokoje z widokiem na góry. Hotel udostępnia przytulne spa z saunami i strefami relaksacyjnymi. Po całym dniu goście mogą naładować baterie w należącej do Hotel Andreas Hofer strefie wellness. Znajdą w niej m.in. hammam oraz saunę fińską. W pobliżu dostępne są lekcje jazdy na nartach dla dzieci. Na miejscu działa wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, w której Gościom przysługuje 20% zniżki. Naprzeciwko hotelu znajduje się szkółka narciarska.*

Zasady Programu Partnerskiego

Start programu: 1 kwietnia 2023
Zakończenie programu:
31 sierpnia 2023

Wyjazd: 10 listopada 2023

Warunek: wykonanie określonego indywidualnie planu zakupowego na produktach wyszczególnionych marek.

Marki objęte konkursem:

• Cashmir
  • Tak!
  • Mati
  • Pyza
  • Cari
  • Cirrus
  • Mavic
  • Adeuss
  • Time Out
  • Slavica
  • Solvgreen
  • Bergson
  • Avans
  • La Boom
  • Active (plastry)
  • Beverly Hills F.
  • Shake for body
  • oraz inne wybrane produkty wskazane przez DH PGD Polska.

Uwaga! Na kwiecień zaplanowaliśmy dodatkowy bonus.

Wykonanie określonej indywidualnie części planu w kwietniu to nagroda w postaci kurtki narciarskiej BERGSON lub bonu do sklepu www.bergson.pl na równowartość kurtki. Warunkiem jest jednak wykonanie całości planu do końca sierpnia.

Życzymy pięknych wyników i do zobaczenia na stoku!

parallax background