DOSTĘP DO E-HURTOWNI

Zarejestruj się na platformie e-hurt, by składać zamówienia jeszcze łatwiej. Po zalogowaniu zyskasz dostęp do oferty profilowanych produktów, promocji, aktualnych gazetek i dedykowanej oferty handlowej.

Rejestracja w eHurtowni PGD Polska
 
Logowanie do profilu Klienta w eHurtowni PGD Polska
 

Jesteś naszym Klientem i chcesz uzyskać dostęp do e-hurtowni?

Jeśli jesteś już naszym Klientem, ale do tej pory nie korzystałaś/-eś z platformy możesz w łatwy sposób rozpocząć korzystanie z tego narzędzia. Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz, by uzyskać możliwość logowania do swojego indywidualnego konta w eHurtowni.

  Administratorem danych osobowych jest PGD POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, adres ul. Sycowska 40, 60-003 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000240728, numer NIP: 7792272047, numer REGON: 300105623.

  Powołaliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym mogą się Państwo skontaktować pisząc na adres iod@pgdpolska.pl lub na adres korespondencyjny: PGD Polska Sp. z o.o. ul. Paprotna 3, Wrocław 51-114.

  Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania z Tobą kontaktu i obsłużenia Twojej prośby. Dane osobowe będziemy przetwarzać przez okres niezbędny dla osiągnięcia celu przetwarzania.

  Na każdym etapie przetwarzania Twoich danych osobowych masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych osobowych. Masz również prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i jest jednocześnie warunkiem do podjęcia działań w celu skontaktowania się z Tobą.

  Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności dostępnej tutaj.

  parallax background