ZARZĄD PGD POLSKA

Łukasz Knapczyk


Absolwent Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa Publicznego II stopnia w Krakowie. Swoją przygodę z handlem rozpoczął w 2002 roku jako Przedstawiciel Handlowy. Szybko, bo już w 2005 roku awansował na Kierownika Działu Sprzedaży. Nie zwalniając oraz inwestując w swój dalszy rozwój i umiejętności, w roku 2008 został Dyrektorem Sprzedaży. Przełom roku 2010/2011 był bardzo ważny w jego życiu zawodowym, gdyż wyznaczył kolejne cele i zadania, które realizował już jako Członek Zarządu firmy PGD Polska. Dziś z ramienia Zarządu firmy PGD głównie odpowiada za sprzedaż, zakupy i wszystko co z nimi związane, mając do dyspozycji około 150 Handlowców.

Marcin Bartoszyński


Aktywny w strukturach sprzedażowych od 1994 roku, ma za sobą doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą i dystrybucją kosmetyków w Pollena i Beiersdorf (obecnie Nivea Polska), w charakterze współwłaściciela zarządzał sklepami drogeryjnymi. Brał udział w tworzeniu sieci Drogerii Jasmin i do dziś zasiada w zarządzie spółki Drogerie Jasmin. W PGD Polska od 2010 roku. Brał udział w konsolidacji firm tworzących dzisiaj nasza spółkę, a następnie tworzył w niej struktury kupieckie. W 2014 roku powierzono mu zorganizowanie i zarządzanie projektami mającymi na celu rozwój sprzedaży i dystrybucji kategorii kosmetycznych, Centralnego Magazynu Kosmetycznego oraz Zespołu Drogeryjnego - wyspecjalizowanej grupy doradców handlowych zapewniających skuteczne działania w tych kategoriach w całej Polsce. W Zarządzie spółki od 2019 roku przejął między innymi obszar e-commerce.

Wojciech Kuchnowski


Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego i Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. W handlu od lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku, w firmie od 1994 roku, przeszedł ścieżkę kariery od przedstawiciela handlowego, przez szefa oddziału, dyrektora sprzedaży i marketingu, dziś odpowiedzialny przede wszystkim za prywatne marki i marketing w organizacji. Współtworzył w 1990 roku pierwsze produkty „Private Labels” w polskiej dystrybucji naszej branży. Dziś ma na koncie wdrożenie ponad tysiąca produktów, w tym notowanych przez wiodące firmy badań rynkowych, stale zarządza aktywną grupą ponad 600 SKU.

Krzysztof Nawrot


Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego oraz Akademię Ekonomiczną na kierunku Menadżerskim we Wrocławiu. W PGD Polska od 1994 roku, gdzie przeszedł ścieżkę kariery od pierwszego, „ogólnego” przedstawiciela handlowego do Dyrektora Zarządzającego. Obecnie pełni funkcję Członka Zarządu, w ramach której koordynuje obszar logistki firmy, floty samochodów oraz działów obsługi klienta. Dodatkowo do jego kompetencji należą: dział IT, digitalizacja procesów, rozwój kanału e-hurtowego, a także analityka wskaźników i kontroling. Jednocześnie od zeszłego roku odpowiada za rozwój nowego, strategicznego dla firmy kanału instytucjonalnego.

Kazimierz Rakowski


W firmie od 1994 roku, zarządza finansami, nadzoruje procesy związane z formalną strona funkcjonowania firmy. Wraz z jej wzrostem przejmował coraz szersze kompetencje, a jego wiedza i doświadczenie rosły wraz przedsiębiorstwem. Czynnie uczestniczył w kolejnych reorganizacjach i przekształceniach, w tym związanych z obecnością grupy na rynku giełdowym. Dziś w randze Członka Zarządu, nadzoruje wiele kluczowych dla PGD Polska i podmiotów powiązanych obszarów i procesów.

parallax background