JAK DO NAS DOŁĄCZYĆ?

PGD Polska jest ogólnopolską firmą dystrybucyjną zarządzaną centralnie i działającą w myśl jednolitych reguł i procedur na całym obszarze kraju. Z pięciu nowoczesnych centrów logistycznych oraz centralnego magazynu kosmetycznego, jesteśmy w stanie dostarczyć Wasze produkty w każde miejsce w Polsce. Obsługujemy ok. 10 000 detalistów, zapewniając pełny serwis nie tylko logistyczny, ale również dystrybucyjny i w zakresie marketingu sprzedażowego.

Posiadamy sprawny dział sprzedaży liczący sto kilkadziesiąt osób, w tym wyspecjalizowane zespoły profesjonalnie obsługujące wyselekcjonowane panele sklepów lub określone grupy asortymentowe. Posiadamy również nowoczesne wsparcie IT pozwalające np. na przepływ dokumentów, czy samodzielne zakupy 24/24 z każdego miejsca w Polsce.

Jesteśmy bezpiecznym i godnym zaufania partnerem, posiadamy doskonały standing finansowy i świetne referencje.

Jeśli chcecie dołączyć do grona naszych dostawców skontaktujcie się z nami!

Jak dołączyć do PGD jako Dostawca?

Wypełnij i wyślij formularz zamieszczony poniżej, aby dołączyć do PGD Polska i zostać naszym dostawcą.

  Administratorem danych osobowych jest PGD POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, adres ul. Sycowska 40, 60-003 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000240728, numer NIP: 7792272047, numer REGON: 300105623.

  Powołaliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym mogą się Państwo skontaktować pisząc na adres iod@pgdpolska.pl lub na adres korespondencyjny: PGD Polska Sp. z o.o. ul. Paprotna 3, Wrocław 51-114.

  Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania z Tobą kontaktu i obsłużenia Twojej prośby. Dane osobowe będziemy przetwarzać przez okres niezbędny dla osiągnięcia celu przetwarzania.

  Na każdym etapie przetwarzania Twoich danych osobowych masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych osobowych. Masz również prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i jest jednocześnie warunkiem do podjęcia działań w celu skontaktowania się z Tobą.

  Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności dostępnej tutaj.

  parallax background